Jesteśmy dla Państwa

Nasz gabinet stomatologiczny mieści się w Łodzi, przy ulicy Wileńskiej 25 , na osiedlu Retkinia – Polesie. Gabinet prowadzimy od 2012 roku. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, lecząc zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Leczymy kanałowo zarówno kanały proste jak i kanały zakrzywione zobliterowane- niedrożne i kanały zakrzywione, wykonujemy zabiegi z zakresu higienizacji - w tym usuwanie kamienia (scaling), usunięcie osadu (piaskowanie), oraz fluoryzację (lakierowanie zębów), współpracujemy z najlepszymi technikami dentystycznymi w Łodzi, wykonując odbudowy protetyczne – korony , mosty , protezy, świadczymy także usługi z zakresu wybielania gabinetowego.

Szukasz sprawdzonego, dobrego stomatologa dla siebie lub swojego dziecka? Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami! Nasi lekarze z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

Dentysta – Łódź. Kogo wybrać?

Bez względu na to, czy kłopoty z ząbkami dotyczą dzieci czy dorosłych, warto regularnie zgłaszać się do dentysty. Łódź to pod tym względem świetne miasto – dobrego stomatologa znajdziemy w zasadzie w każdej dzielnicy. W przypadku nagłych dolegliwości bólowych, istotna jest przede wszystkim odległość od naszego miejsca zamieszkania. Dla osób szukających pomocy, a mieszkających poza Łodzią, ważna będzie nie tylko  usytuowanie gabinetu, ale także możliwość zaparkowania. Zawsze znaczące są jednak przede wszystkim kompetencje i doświadczenie, które ma wybrany przez nas stomatolog. Retkinia to lokalizacja gabinetu Dentystki z Łodzi, który świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, lecząc zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Nasz zespół:

Agnieszka Kłys-Cieślak

lekarz stomatolog

Studia na wydziale lekarsko-dentystycznym na Akademii Medycznej w Łodzi ukończyłam w roku 2008.  Po czym odbyłam roczny staż w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Uwielbiam swoją pracę, jest ona dla mnie wielką pasją. Bardzo lubię współpracować z małymi pacjentami, wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej jak i protetyki. Swoje kwalifikacje poszerzam na licznych kursach i szkoleniach w kraju. Prywatnie jestem mamą Alicji i Franciszka 

Anna Pawłowska

lekarz dentysta

 „Twój uśmiech , moja pasja…”

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (2001 rok) . Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej , stomatologii estetycznej oraz protetyce . Wyczucie piękna , harmonii oraz precyzja sprawiają , iż moje prace są bardzo estetyczne . Ze względu na wrażliwość , empatię oraz zwracanie szczególnej uwagi na potrzeby pacjentów , przyjmuje wiele osób z dentofobią, pomagając im przejść przez trudny dla nich proces leczenia . Dzięki dużemu zaangażowaniu oraz licznym szkoleniom polskim i zagranicznym oferuje wysoki poziom leczenia .

W życiu prywatnym jestem szczęśliwą mamą dwójki nastolatków - Julii i Bartosza .

Interesuje się sztuką ( malarstwo  , fotografia , teatr) oraz muzyką . Wolne chwile spędzam podróżując lub biorąc udział w spotkaniach rozrywkowo - kulturalnych ( koncerty, wystawy).

Klaudia Worf

higienista stomatologiczna

 Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną oraz technikiem dentystycznym.  Na pierwszym miejscu stawiam doświadczenie, profesjonalizm oraz miła  atmosferę w pracy. Jestem osobą szczerą i otwartą. Poprzez skaling i piaskowanie dbam i uświadamiam pacjentom jak ważna jest higiena jamy ustnej. Pomagam również naszym Dentystkom oraz wspieram pacjentów. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi.

 

Marta Dziedzic

higienistka stomatologiczna

Lek. dent. Ewa Zawada

lekarz stomatologii

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2012 roku. Następnie ukończyłam roczny staż w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz stomatologią dziecięca. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe na różnych kursach i szkoleniach. W pracy cechuje się empatią, dokładnością i zaangażowaniem. Kładę duży nacisk na profilaktykę oraz edukację stomatologiczną pacjentów.

Jak działamy?

umów pierwszą wizytę lub wizytę kontrolną

przeprowadzimy badanie oraz zweryfikujemy stan dziąseł i uzębienia

wyleczymy ubytki (stomatologia)

doradzimy metody leczenia

uzupełnimy braki uzębienia (protetyka)

stworzymy zdrowy i piękny uśmiech

Zadbaj z nami o swój uśmiech

i umów wizytę już teraz:

508-708-528