Wstecz

Stomatologia dziecięca

Szukasz dentysty dla swojego dziecka? zastanawiasz się czy to już pora na pierwszą wizytę Twojej pociechy w gabinecie stomatologicznym? Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze zapoznamy Twoje dziecko z gabinetem. Lekarz pokaże mu fotel, sprzęt, pozwalając dziecku dotknąć wszystkich urządzeń.

Pierwsza wizyta jest niezwykle istotna, by wzajemnie się poznać, zbudować dobra relację lekarz – pacjent i tym samy zyskać zaufanie dziecka. Obowiązkowo dzielny pacjent po wizycie wybiera nagrodę z tajemniczego pudełka pełnego nagród!

Dbając o uzębienie naszych dzieci, chcąc chronić je przed rozwojem próchnicy i przykrymi następstwami (ból, obrzęk, ropnie przyzębne ) mamy możliwość zabezpieczyć zębów, wykonując lakowanie. Powierzchnie zgryzowe (najbardziej narażone są na rozwój próchnicy ) zabezpiecza się lakiem szczelinowym. Zabieg można wykonywać zarówno na zębach mlecznych jak i stałych.

Próchnica w zębach mlecznych rozwija się bardzo szybko. Należy pamiętać o wizytach kontrolnych dzieci w gabinecie stomatologicznym co 3-4 miesiące. Jeżeli rodzice/opiekunowie zauważą cokolwiek niepokojącego na zębach dzieci, powinni skonsultować to z lekarzem dentystą. Konsultacje w naszym gabinecie są bezpłatne.

Dzieci traktujemy jak równych sobie. Oferujemy im komfortowe warunki leczenia. Lekarz tłumaczy małemu pacjentowi krok po kroku, na czym będzie polegał wykonywany zabieg. Leczenie przebiega bezboleśnie, bezstresowo, bez przemocy . Bazujemy na współpracy i zrozumienia potrzeb małego pacjenta. Dzielny pacjent może sam wybrać kolor wypełnienia , jakie będzie miał w zębie . D o wyboru mamy kolory różowy, zielony, niebieski, pomarańczowy, fioletowy oraz żółty .

Zakres usług:

Leczenie ubytków

Lakowanie

Fluoryzacja

Kolorowe wypełnienia

Edukacja w zakresie
higieny jamy ustnej

Pełne wsparcie
dla Małego Pacjenta!

Wizyta bez stresu?

tylko u nas! :

508-708-528