Wstecz

Chirurgia stomatologiczna

W naszym gabinecie pani doktor chirurg Marta Kopertowska wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, należą do nich: usuwanie zębów zatrzymanych (najczęściej zęby mądrości - ósemki), usuwanie zębów stałych i mlecznych - podcinanie wędzidełka wargi i języka, usuwanie zmian na błonie śluzowej jamy ustnej (włókniaki).

Chirurgiczne usuwanie ósemek jest bardzo częstym zabiegiem wykonywanym w codziennej praktyce lekarza chirurga. Najczęstsza przyczyna ekstrakcji ósemek jest próchnica zęba mądrości , problemy z wyżynaniem się zęba ósmego, jak również stłoczenia w odcinku przednim (jako przygotowanie przed leczeniem ortodontyczny). Przed wykonaniem zabiegu lekarz chirurg konsultuje pacjenta na wcześniejszej wizycie, na której wykonywane jest szczegółowe badanie pacjenta i sytuacji wewnatrzustnej. Celem dokładnej diagnostyki przed wykonaniem zabiegu istnieje możliwość wykonania na miejscu zdjęcia pantomograficznego.

Leczenie zachowawcze - leczenie ubytków: do odbudowy zębów używamy wysokiej klasy materiałów światłoutwardzalnych, aby odbudować kolor , kształt i funkcjonalność zębów. Jeśli wypadło Ci wypełnienie, masz problemy z próchnicą - zapraszamy!

Zakres usług:

Usuwanie zębów zatrzymanych (najczęściej zęby mądrości - ósemki)

Usuwanie zębów mlecznych

Podcinanie wędzidełka wargi i języka

Usuwanie zmian na błonie śluzowej jamy ustnej (włókniaki)

Leczenie bez problemów?
Pełne zadowolenie z usług?

Zadzwoń i umów wizytę :

508-708-528